Wszystkiego Biegowego w 2014 roku :)

Za nami rok 2013. Myślę, że dla każdego był to rok na swój sposób wyjątkowy. Zapewne w ciągu mijająych 365 dni każdy miał chwile radości, pewnie były też chwile smutku i złości. Pewnie były też jakieś ciekawe wydarzenia czy też ważne decyzje. Dla mnie mijający rok był na pewno przełomowy pod oczywistym względem - zacząłem biegać. Na szczęście nie tak okazjonalnie, ale w miarę regularnie. Na początku nie mogłem pojąć, co ludzie widzą w tej dyscyplinie sportu? Tak po prawdzie, to dalej tego nie pojmuję, ale mimo wszystko chcę biegać dalej bo sprawia mi to ogromną frajdę i sprawia, że czuję się naprawdę dobrze. Do tego dochodzi jeszcze jeden aspekt - zrzuciłem dość dużo kilogramów, co w moim przypadku jest chyba najważniejsze. 
Nie zawsze jednak było tak słodko i fajnie. Niestety nie uniknąłem błędów początkujących biegaczy. Oczywiście chciałem zbyt dużo i zbyt szybko. Niestety szybko nabawiłem się jedynie urazu łydki i musiałem cały sierpień pauzować. Na szczęście są odpowiednie magazyny i strony internetowe w których można nadrobić braki teoretyczne. Fajnie, że są również blogi biegaczy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi. 

Przed nami 2014 rok. Zapewne każdy ma jakieś postanowienie noworoczne czy też plany. Moim głównym postanowieniem jest opróćz rzecz jasna poszbycia się kolejnych kilogramów, start w kilku zorganizowanych biegach. Mam ogromną nadzieję wystartować w kwietniu na 10 km podczas łódzkiego Maratonu Dbam o Zdrowie. Na pewno chcę wystartować w Bełchatowskim Biegu Rekreacyjnym oraz rzecz jasna Bełchatowskiej Piętnastce. Mam nadzieję wystartować również w innych biegach na terenie naszego kraju, ale jak będzie to się zobaczy.

Kończąc dzisiejszy wpis, chciałbym życzyć Wam w Nowym Roku dużo zdrowia, radości i uśmiechu. Biegającym czytelnikom niniejszego bloga życzę jak najwięcej biegów i startów zakończonych wyłącznie sukcesami i życiówkami. Czytelnikom którzy nie biegają życzę aby biegać zaczęli - to naprawdę super sprawa :) Wszystkiego  Biegowego w 2014 roku! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Seba Biega , Blogger