Środa 19/06/2013

Dziś nie planowałem biegania, jednak wspaniała pogoda i nowo zakupione buty biegowe przeważyły szalę i musiałem pokonać kolejne kilometry. Dziś chciałem wypróbować również poznany wczoraj na przejażdżce rowerowej odcinek od Al. Wyszyńskiego do ul. Zamoście (tak się chyba ta ulica nazywa. Przyznam szczerze, jestem pozytywnie zaskoczony i myślę, że będę częstym gościem tego odcinka :). Dzisiejszy bieg rozpocząłem Przy rondzie na Al. Włókniarzy. Oczywiście "Mundek" nie chciał zatrybić, więc ruszyłem licząc, że niebawem będzie sygnał GPS i będę mógł rozpocząć trening. Oczywiście sygnał pojawił się nie wiaomo kiedy, ale na szczęście włączyłem stoper i biegłem.
Kilka słów o dzisiejszej obuwniczej inwestycji. Stanąłem przed wyborem: Asics Patriot 5 oraz Nike Downshifter 5. Oba modele bardzo wygodne i to niestety jedyne kryterium jakiemu można było buty poddać. Zdecydowałem się na Nike. Czy dobrze wybrałem? Nie wiem. Po pierwszym treningu jestem jednak zadowolony, bowiem buty fajnie amortyzują i są wygodne. Fajnie leżą i są niezwykle lekkie. 
Wracając do treningu. Przebiegłem dziś 7 km i 280 m. Dokonałem tego w czasie 54:47. Szczegóły można zobaczyć TUTAJ

P.S. Magia butów chyba zadziałała, bowiem w niedzielę przebiegłem dystans 7 km i 290 m w czasie 59:36. Dziś dystans niemal identyczny pokonałem niemal 5 minut szybciej :)

Łącznie przebiegłem: 257 km i 170 m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Seba Biega , Blogger